UWAGA STUDENCI

WYDZIAŁU KULTURY FIZYCZNEJ I ZDROWIA

UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Od 2015 roku Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi współpracę z Klubem Sportowym i Akademią Pogoni Szczecin. W ramach tej współpracy nasi studenci mają możliwość poznać pracę w profesjonalnych strukturach piłkarskich największego klubu na Pomorzu Zachodnim. W marcu 2021 r. Pogoń Szczecin rozpoczyna nowy, wyjątkowy na skalę krajową projekt, pod nazwą „Analityk piłkarski 2021”, do którego zaprasza studentów Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia.

Poniżej najważniejsze informacje:

• Na czym polega projekt?

W ramach doboru i kwalifikacji wybranych zostanie 3 studentów, którzy zostaną oddelegowani do pracy przy zespołach Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin (u18, u17 i u15) grających w Centralnej Lidze Juniorów jako analitycy.

• Jaki jest czas trwania?

4 miesiące (marzec – czerwiec 2021 r.). Praca dwa razy w tygodniu (wtorek, środa lub czwartek) w godzinach popołudniowych.

• Jakie trzeba mieć kwalifikacje?

Zapraszamy wszystkich studentów naszego Wydziału – pasjonatów, interesujących się piłką nożną, którzy lubią obserwować mecze piłki nożne, nie mają problemów z obsługą komputera i są chętni nauczyć się nowego zawodu z przyszłością.

• Na czym będzie polegała moja praca?

Stażysta – analityk będzie filmował treningi / mecze i edytował materiał video na komputerze w domu wg wytycznych ustanowionych w Akademii, pod nadzorem trenerów i superwizorów.

• Co będę miał po tym stażu?

Osoby zakwalifikowane do stażu otrzymają sprzęt do nagrywania treningów i edycji video. Ponadto zostaną przeszkolone w zakresie nagrywania i edycji materiału video pod kątem analizy piłkarskiej. Przez cały okres stażu zdobędą wiedze nt. profesjonalnej edycji, analizy i prezentacji materiału video dla zawodników i trenerów piłki nożnej. Każdy uczestnik stażu po jego zakończeniu otrzyma oficjalny certyfikat i zaświadczenie. Co ważne, o ile nie najważniejsze – najlepsi z uczestników mają REALNĄ szansę na zatrudnienie w strukturach Akademii po zakończeniu stażu.

• Jak się zgłosić?

Do 20 lutego 2021 r. proszę przesłać swoje CV na adres mailowy: milosz.stepinski@usz.edu.pl. w tytule maila proszę podać – “CV – analityk piłkarski 2021”