Uniwersytet Szczeciński zaprasza wszystkich swoich studentów I lub II stopnia, zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, do udziału w konkursie „SUPER TEAM 2021”. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Wystarczy tylko zrobić sobie zdjęcie i przesłać je za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Laureaci konkursu wezmą udział w sesji fotograficznej i zostaną twarzami Uniwersytetu Szczecińskiego w kampaniach reklamowych na rok akademicki 2022/2023. Selfie lub nie – forma jest dowolna! Liczy się uśmiechnięta twarz, która wkrótce może znaleźć się na okładce informatora i  materiałach promocyjnych uczelni. Masz już fotkę z uniwerku, akademika lub podróży? Jeśli została zrobiona niedawno – śmiało – zgłoś się do SUPER TEAM 2021!

Grand Prix zostanie wręczone 5 osobom, które oprócz profesjonalnej sesji fotograficznej, otrzymają bony podarunkowe do CH Galaxy o wartości 300 zł oraz gadżety uniwersyteckie. Laureatów wyłoni jury.

Dodatkowo uczestnicy będą walczyć o nagrodę publiczności. Na facebookowym profilu Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się głosowanie i trzy osoby z największą ilością “lajków” wygrają głośniki JBL GO2 oraz gadżety uniwersyteckie.

WAŻNE TERMINY:

zgłoszenia: 15 marca 2020 – 4 kwietnia 2021