Konsultacje dla studentów z Prorektor ds. Studenckich

Studencie! Masz ciekawy pomysł, potrzebujesz wsparcia lub chcesz zgłosić swoje uwagi? Opowiedz o tym dr hab. Katarzynie Kotarskiej, prof.US – Prorektor ds. Studenckich, podczas spotkań on-line lub rozmowy telefonicznej.

Spotkania on-line

każdy poniedziałek spotkania indywidualne z dr hab. Katarzyną Kotarską, prof.US  w godz. 14:00 – 16:00 na platformie MS Teams, po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia na adres katarzyna.kotarska@usz.edu.pl lub prostudenci@usz.edu.pl.

każdy ostatni poniedziałek  miesiąca od godz.19:00 do 21:00 na platformie MS Teams – spotkania dla wszystkich studentów US, aby wspólnie poruszać istotne sprawy studenckie.

Konsultacje telefoniczne

W każdy ostatni piątek miesiąca w godz. 19:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 91 444 10 09.