Drogie Studentki i Studenci Wydziału KFZ,

w październiku 2023 r. nasz Wydział, we współpracy z ZZPN, organizuje drugą edycje kursu trenera piłki nożnej UEFA C, dedykowanemu wyłącznie naszym studentom i studentkom. Koszt kursu będzie się wahał w granicach 500-550 zł, co stanowi 40% regularnej ceny. Zajęcia będą się odbywały popołudniami, raz w tygodniu, od października 2023 do czerwca 2024 r. Po ukończeniu kursu absolwenci otrzymają komplet sportowy z emblematami UEFA, dyplom trenera UEFA C oraz licencje umożliwiającą pracę w zawodzie trenera dzieci w Polsce i całej Europie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie proszone są o kontakt mailowy z dr. Miłoszem Stępińskim, prof. US pod adresem milosz.stepinski@usz.edu.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona do 20! O akceptacji będzie decydować wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Aplikującym może być wyłącznie studentka lub student Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia.