Drodzy Studenci!

W dniach 30-31 maja 2022 r. zostaną wystawione w systemie E-proDziekan wybory przedmiotów/modułów zgodnie z poniższym wykazem.

diagnostyka sportowa I stopień 1 rok

1. Wybór modułu A lub B:

moduł A: diagnostyka laboratoryjna (diagnostyka laboratoryjna w sporcie, immunologia w praktyce laboratoryjnej, wybrane zagadnienia z metabolizmu człowieka)

moduł B: diagnostyka laboratoryjna (biochemia kliniczna w sporcie, biochemia wysiłku fizycznego z elementami bioenergetyki, zarys immunologii)

1. Wybór modułu A lub B:

moduł A: genetyka w sporcie (diagnostyka genetyczna w sporcie, genetyka sportowa)

moduł B: genetyka w sporcie (metody diagnostyki molekularnej w sporcie, podstawy analiz molekularnych w sporcie)

1. Wybór modułu A lub B:

moduł A: diagnostyka w sporcie osób niepełnosprawnych (charakterystyka dyscyplin w sporcie wyczynowym osób niepełnosprawnych, elementy diagnostyki w sporcie osób niepełnosprawnych)

moduł B: diagnostyka w sporcie osób niepełnosprawnych (aktywność fizyczna osób niepełnosprawnych, diagnostyka w rekreacji i rehabilitacji osób niepełnosprawnych)

diagnostyka sportowa I stopień 2 rok

1. Wybór modułu A lub B: