Uwaga Studenci!

W terminie 14-16 grudnia 2020 r. zostaną wystawione na platformie e-dziekanat  następujące wybory dotyczące semestru letniego 20/21:

WF I S 1 rok:

– specjalizacje: kinezyprofilaktyka, koszykówka, lekkoatletyka, piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, trener personalny (do wyboru jedna specjalizacja, grupa może się utworzyć przy min. 15 osobach)

– blok przedmiotów do wyboru A: historia kultury fizycznej, history of physical culture (do wyboru przedmiot w języku polskim lub angielskim, min. 20 osób)

WF I NS 1 rok:

WF II S 1 rok:

– blok przedmiotów do wyboru B: badminton, unihokej (do wyboru jeden przedmiot, min. 15 osób)

– dogrywka na wybór promotora seminarium dla studentów, którzy do tej pory nie wybrali: prof. dr hab. Leonard Nowak – 2 miejsca, dr hab. Renata Urban, prof. US (10 miejsc)

WF II NS 1 rok:

ZP II S 1 rok:

– dogrywka na wybór promotora seminarium dla studentów, którzy do tej pory nie wybrali: dr Joanna Ratajczak – 6 miejsc, dr hab. Joanna Kruk, prof. US – 10 miejsc.