Drodzy Studenci!

Zapraszamy na zrealizowany z wielkim rozmachem spektakl, łączący dwie opery, które niezmiennie od ponad stu lat poruszają widzów na całym świecie. To opery o nas samych, o ­wielkich namiętnościach, które kierują życiem i postępowaniem ludzi. Poprzez satyrę i groteskę zdemaskują obłudę i ludzką pazerność, a śmiech będzie najlepszym nauczycielem.

To spektakl, ­w którym ­widzow­ie są uczestnikami zdarzeń, a ­w jednej z ról ­wystąpi w­idz ­wybrany spośród publiczności…

Dla Studentów, Pracowników uczelni oraz osób towarzyszących oferujemy bilety w specjalnej cenie 25 zł/os. w II miejscach.

Pajace / Gianni Schicchi

R. Leoncavallo/G. Puccini

Opera na Zamku

16.11.2019, godz. 19.00

17.11.2019, godz. 18.00

Oferta ważna na hasło „Student w operze” do 14.11.2019 r.

Rezerwacja biletów pod nr tel. 91 43 48 106

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Więcej informacji o spektaklu na: http://www.opera.szczecin.pl/component/repertuar/spektakl/402-pajace-gianni-schicchi?i=Pajace_2_273