Kacper Smoliński – piłkarz Pogoni Szczecin i student Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego spotkał się wczoraj  z Rektorem US prof. dr. hab. Waldemarem Tarczyńskim.

Sukces Pogoni Szczecin ucieszył wielu szczecinian, a jak się okazuje i wśród społeczności akademickiej nie brakuje wiernych kibiców Dumy Pomorza. Po wręczeniu medali za zdobycie III miejsca w Ekstraklasie, Kacper Smoliński nie zapomniał o swojej Uczelni. 1 czerwca odbyło się spotkanie z przedstawicielami Kolegium Rektorskiego oraz Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia. Z rąk Rektora US młody piłkarz odebrał list gratulacyjny oraz uniwersyteckie gadżety.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi  i cieszymy się, że nasi studenci potrafią godzić naukę z zawodowym uprawnieniem sportu.