W sobotę 2 grudnia br. odbyła się uroczysta Gala Aktywności Studenckiej „Gryfy Samorządności 2023” na Uniwersytecie Szczecińskim, organizowana przez Samorząd Studencki US. Nagrody trafiły do studentów, pracowników i jednostek uczelnianych, wybranych w głosowaniu społeczności akademickiej.

Podczas uroczystej Gali wyróżniono mentorów wydziałów, na których głosowali studenci za pomocą platformy e-prodziekan.

Mentorem Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia została dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US, Prorektor ds. Studenckich US

Gryf Samorządności to nagroda corocznie przyznawana przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego. Honoruje osoby i instytucje, które swoją działalnością wyróżniły się w minionym roku akademickim. Celem konkursu jest docenienie różnorodności talentów oraz zaangażowania w społeczność akademicką Uniwersytetu Szczecińskiego.

Serdecznie gratulujemy Pani Prorektor.