Na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia prowadzone są różnego rodzaju zajęcia sportowe. Studenci trzeciego roku kierunku wychowanie fizyczne pierwszego stopnia, w ramach przedmiotu organizacja terenowych form aktywności ruchowej dzieci i młodzieży, pod okiem dra Macieja Zawadzkiego, poznawali nowe, atrakcyjne formy zajęć. Uczestnicząc w ćwiczeniach, przy okazji dobrej zabawy, uczyli się zasad gry rekreacyjnej Archey Tag oraz Spikeball.

Archery Tag, inaczej paintball łuczniczy to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, dająca uczestnikom mnóstwo zabawy i adrenaliny.

Spikeball (Roundnet) to gra zręcznościowa czerpiąca z wielu dyscyplin, ale w przeważającej mierze jest podobna do siatkówki. W grze wykorzystuje się małe piłki oraz trampolinę.

fot. dr Maciej Zawadzki

studenci podczas zajęć

studenci podczas zajęćstudenci podczas zajęćstudenci podczas zajęć