6 kwietnia 2022 r. w godzinach 9:0014:00 zapraszamy Cię na Dzień Otwarty Uniwersytetu Szczecińskiego w murach Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia przy ul. Piastów 40b, budynek 6.

Przedstawiciele wydziału, organizacji studenckich, Samorządu Studenckiego oraz Sekcji ds. Rekrutacji w jednym miejscu!

Czekamy na Ciebie stacjonarnie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku, miejsca studiów czy życia studenckiego.

Harmonogram (sala 223):

9:00 – spotkanie z przedstawicielami Samorządu Studenckiego

9:30 – spotkanie z przedstawicielami Kół Naukowych

10:00 – spotkanie z przedstawicielem kierunku diagnostyka sportowa dr. Rafałem Burytą

10:30 – spotkanie z przedstawicielem kierunku wychowanie fizyczne dr. Miłoszem Stępińskim, prof. US

11:00 – spotkanie z trenerami – nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia dydaktyczne na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia oraz studentami sportowcami kształcącymi się na kierunkach realizowanych przez Wydział.

12:00 – wykład pt. Psychologiczne aspekty motywacji do podejmowania aktywności fizycznej przedstawi mgr Szymon Kucharski

13:00 – spotkanie z przedstawicielem kierunku zdrowie publiczne dr inż. Anną Krajewską-Pędzik

Wycieczka:

13:30 – wizyta w laboratorium anatomicznym: ,,Człowiek maszyna doskonała – tajemnice ciała ludzkiego” – spotkanie z dr Elżbietą Sieńko-Awierianów, prof. US (sala 217)

14:00 – wizyta w laboratoriach Centrum Badań Strukturalno-Funkcjonalnych Człowieka przy ul. Głowackiego 17 C

Do zobaczenia!