Szanowne Studentki i Studenci,

W listopadzie 2023 r. Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia US planuje zorganizować wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej 2 edycję kursu trenera piłki nożnej UEFA C. Pierwsza zakończyła się w czerwcu tego roku i większość absolwentów już pracuje jako trenerzy w klubach piłkarskich.

Zajęcia będą się odbywały we wtorki i środy w godzinach wieczornych od listopada do czerwca 2024 r. Liczb miejsc jest ograniczona do 20 osób. Koszt kursu będzie preferencyjny i wyniesie (w zależności od liczby uczestników) ok 500 PLN. Normalna cena kursu to 1200 PLN. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (milosz.stepinski@usz.edu.pl). Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się 4.10.2023 r, o godz. 18:45 w sali 119 w budynku WKFiZ US ul. Piastów 40 b/blok 6.

Organizator kursu UEFA C

dr Miłosz Stępiński, prof. US