Uwaga!!!!

Ruszyły nabory na nowe Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearning. Zapraszam do aplikowania na programy podnoszące kompetencje oraz dające możliwość uzyskania cenionych wśród pracodawców certyfikatów.

Zależy nam żeby studenci z  Uniwersytetu Szczecińskiego dowiedzieli się o stypendiach i mieli okazję wzięcia w nich udziału. Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji w mediach społecznościowych:

·       Facebook

·       LinkedIn:

https://www.linkedin.com/posts/activity-6769605766744727552-_9KD

Obecnie prowadzimy nabór na:

·       Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling – Ironhack

300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej. 

Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00

link do naboru

·       Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council

5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00

link do naboru

·       Studencki Nobel

To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu. 

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

link do naboru

·       Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK

50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. 
Aplikować można  do 21 marca 2021 r. godz. 23.00 

link do naboru

·       Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades

To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne
dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

·       Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe

20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00 

link do naboru

 

Co możemy zrobić razem

Jesteśmy otwarci na współpracę z organizacjami studenckimi, które wspierają rozwój kompetencji studentów.  Zapraszam więc do kontaktu jeżeli planują Państwo przeprowadzić w tym roku ciekawe inicjatywy edukacyjne. W zależności od projektu możemy zaoferować wsparcie merytoryczne, finansowe, a także udostępnienia Zoom na wydarzenia online do 1000 osób.

Nasze zaangażowanie w każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego (telefon i adres e-mail w stopce). Z przyjemnością umówimy się na spotkanie (online) celem omówienia możliwości współpracy.