L.p. Pracownik Adres e-mail Tel. 91 444… Pokój Termin konsultacji – semestr letni on-line / stacjonarnie kody
1 dr Adrianna Banio adrianna.banio@usz.edu.pl 27-95 103 środa 17:45 – 19:15 9s9iobr
2 dr Halina Budis halina.budis@usz.edu.pl 27-57 324 wtorek 13:00 – 14:30 w11zf6a
3 dr Rafał Buryta rafal.buryta@usz.edu.pl 27-44 327 poniedziałek 14:00 – 15:30 qxwk9w4
4 mgr Beata Buryta beata.buryta@usz.edu.pl 27-44 327 czwartek 8:00 – 9:30 2n7ixoa
5 dr Maciej Buryta maciej.buryta@usz.edu.pl 27-44 327 poniedziałek 11:30 – 13:00 oyeupa9
6 dr hab. Monika Chudecka, prof. US monika.chudecka@usz.edu.pl 27-34 / 27-20 10 / 214 czwartek 12:00 – 13:30 Idizeis
7 dr Alicja Drohomirecka alicja.drohomirecka@usz.edu.pl 27-21 3 środa 11:00 – 11:30, wtorek 10.15-11.00 do 10-go czerwca sala ul. Wielkpolska 15 kod: m4o9nt4
8 dr hab. Jerzy Eider, prof. US jerzy.eider@usz.edu.pl 27-22 126 środa 19:00 – 20:30 111u6sh
9 dr Beata Florkiewicz, prof. US beata.florkiewicz@usz.edu.pl 27-87 114 czwartek 17:00 – 18:30 hala Narutowicza
10 dr Anna Iwińska anna.iwinska@usz.edu.pl 27-25 124 środa 19:00 – 20:30 Stadion ul. Litewska 20
11 dr Jerzy Iwiński jerzy.iwinski@usz.edu.pl 27-25 124 środa 10:15 – 11:45 Stadion ul. Litewska 20
12 dr Wojciech Jedziniak wojciech.jedziniak@usz.edu.pl 27-87 114 poniedziałek 13:00 – 14:30 pw2sqm1
13 dr Katarzyna Klapczyńska katarzyna.klapczynska@usz.edu.pl 27-38 303 piątek 10:15 – 11:45  virgq12
14 dr Marek Kolbowicz marek.kolbowicz@usz.edu.pl 27-95 103 czwartek 12:30 – 14:00 to39d4o
15 dr Dorota Kostrzewa-Nowak dorota.kostrzewa-nowak@usz.edu.pl 10-77.  2.7 CBSFC poniedziałek 10:30 – 12:00 anw24zw
16 dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US katarzyna.kotarska@usz.edu.pl 27-77 122 środa 14:00 – 15:30  ul.Wielkopolska 15 15.30-16.30/ Rektorat p.21 wt.13-14.30
17 dr inż. Anna Krajewska-Pędzik anna.krajewska-pedzik@usz.edu.pl 27-57 324 środa 12:30 – 14:00 60sa8gm
18 dr hab. Joanna Kruk, prof. US joanna.kruk@usz.edu.pl 27-27 123 czwartek 11:30 – 13:00 uev62fx
19 dr Ewa Kruszyńska ewa.kruszynska@usz.edu.pl 27-38 215 poniedziałek 12:00 – 13:30 db44xsb
20 dr hab. Justyna Krzepota justyna.krzepota@usz.edu.pl 27-89 204 czwartek 10:00 – 11:30 1d2xlwd
21 mgr Szymon Kucharski szymon.kucharski@usz.edu.pl 27-88 303 czwartek 11:30 – 13:00 9gngdyd
22 dr Wioletta Łubkowska, prof. US wioletta.lubkowska@usz.edu.pl 27-79 203 piątek 8:00 – 9:30 Pływalnia Floating Arena, ul. Wąska 16
23 dr Jarosław Muracki jaroslaw.muracki@usz.edu.pl 27-38 215 umówienie terminu indywidualnie i mailowo lbekg8e
24 dr Kinga Michnik kinga.michnik@usz.edu.pl 27-38 303 czwartek 15:00 – 16:30 xzd772p
25 dr Jarosław Nadobnik jaroslaw.nadobnik@usz.edu.pl 27-96 213 czwartek 11:30 – 13:00 ho8elo8
26 dr Monika Niewiadomska, prof. US monika.niewiadomska@usz.edu.pl 27-57 324 czwartek 11:00 – 12:30 f4ti2kk
27 dr hab. Maria Nowak, prof. US maria.nowak@usz.edu.pl 27-92 205 czwartek  18:00 – 19:30 bffxg5x
28 prof. dr hab. Leonard Nowak leonard.nowak@usz.edu.pl 27-92 205 czwartek 15:30 – 17:00 82r6269
29 dr hab. Robert Nowak robert.nowak@usz.edu.pl 10-76.  2.8 CBSFC poniedziałek 12:00 – 13:30 r74cin0
30 dr Anna Nowakowska anna.nowakowska@usz.edu.pl 10-78.  1.6 CBSFC poniedziałek 14:00 – 15:30 y2jckfu
31 dr Małgorzata Paczyńska-Jędrycka malgorzata.paczynska-jedrycka@usz.edu.pl 27-26 104 czwartek 8:30 – 10:00 z5qvmr6
32 mgr Leszek Piasecki leszek.piasecki@usz.edu.pl 27-87 114 piątek 14:00 – 15:30 hala Narutowicza
33 prof. dr. hab. Oleksander Pryimakov oleksander.pryimakov@usz.edu.pl 10-76. 04 CBSFC piątek 13:00 – 14:30 q6641vm
34 dr Joanna Ratajczak joanna.ratajczak@usz.edu.pl 27-90 118 wtorek 12:45 – 14:15 fi541eg
35 dr hab. Marek Sawczuk, prof. US marek.sawczuk@usz.edu.pl 27-35 / 27-60 15C / 206 wtorek 12:30 – 14:00 vn56fzq
36 dr Elżbieta Sieńko-Awierianów, prof. US elzbieta.sienko-awierianow@usz.edu.pl 27-34 / 27-38 10 / 215 czwartek 11:00 – 12:30 s1ybsij
37 mgr Radosław Sroka radoslaw.sroka@usz.edu.pl 27-96 213 wtorek  16:30 – 18:00  9gu7k41
38 mgr Adrian Struzik adrian.struzik@usz.edu.pk 27-88 303 piątek 8:00 – 9:30 a4m8ssv
39 dr Ryszard Stefanik ryszard.stefanik@usz.edu.pl 27-26 104 wtorek 8:30 – 10:00 qtu6hds
40 dr hab. Marta Stępień-Słodkowska, prof. US marta.stepien-slodkowska@usz.edu.pl 27-52 4 czwartek 11:30 – 13:00 prwu3u2
41 dr Miłosz Stępiński, prof. US milosz.stepinski@usz.edu.pl 27-87 114 poniedziałek 13:00 – 14:30 jgd5iuq
42 dr Michał Tarnowski michal.tarnowski@usz.edu.pl 27-79 203 czwartek 13:00 – 14:30 vrt01mc
43 mgr Robert Terczyński robert.terczynski@usz.edu.pl 27-95 103 środa 9:00- 10:30 e2c3ui4
44 dr hab. Danuta Umiastowska, prof. US danuta.umiastowska@usz.edu.pl 27-73 117 2.09 – 9:00-10:00 i 8,23,29.09 – 14:00-15:00 otkk0bo
45 dr hab. Renata Urban, prof. US renata.urban@usz.edu.pl 27-56 113 czwartek 11:45 – 13:15 ojzpOxv
46 dr Krzysztof Wilk krzysztof.wilk@usz.edu.pl 27-21 3 poniedziałek 11:00 – 12:30 lo3oi72
47 dr Ewa Węgrzyn ewa.wegrzyn@usz.edu.pl 27-90 118 piątek 10:00 – 11:30 Orof434
48 dr Maciej Zawadzki maciej.zawadzki@usz.edu.pl 27-95 103 wtorek 14:00 – 15:30 sala ul. Wielkopolska 15
49 dr hab. Teresa Zwierko, prof. US teresa.zwierko@usz.edu.pl 10-79. 05 CBSFC wtorek 9:30 – 11:00 5u60j42

Zachodniopomorski Festiwal Nauki

Zakończyliśmy XXI Zachodniopomorski Festiwal Nauki, który trwał od 20 do 25 września.​Obecnie jest to największa impreza popularyzująca naukę w naszym regionie. Program skierowany był do dzieci, młodzieży oraz starszych miłośników nauki. Zatem każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bo jak pisał Bernanrd Cornwell  „na naukę nigdy nie jest za późno”. Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia

Szanowni Państwo, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza ogłasza właśnie nabór do grup Wolontariuszy na sezon 2021/2022. Jest to okazja do zdobycia cennego doświadczenia dla osób, które szukają praktyki związanej ze swoim zawodem lub planowaną karierą. Zapraszamy zatem i uczniów i studentów do zaangażowania się w działania wewnątrz przestrzeni architektonicznych, organizacyjnych i kreatywnych Filharmonii w charakterze Wolontariusza.

DNI ADAPTACYJNE – 27-29.09.2021 r.

Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia zaprasza na dni adaptacyjne w dniach 27-29.09.2021

REKRUTACJA WKFiZ

   przyjmowanie oryginałów dokumentów   Przypominamy, że przyjmowanie oryginałów dokumentów dla studentów z naboru I i II (STUDIA STACJONARNE I STOPIEŃ) odbywać się będzie w dniach: 27.09.2021 w godzinach 09:00 – 17:00 28.09.2021 w godzinach 09:00 – 17:00 29.09.2021 w godzinach 12:00 – 17:00   Miejsce przyjmowania dokumentów: Uniwersytet Szczeciński, Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia

STREFA NAUKI – projekt skierowany do studentów

Strefa Nauki to projekt skierowany do studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu realizacji i prowadzenia badań naukowych oraz planują rozpoczęcie kariery badawczej. Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, w ramach których realizowane są kierunki studiów oraz badania naukowe w Uniwersytecie Szczecińskim. Uczestnicy projektu zapoznają się z wiedzą ekspercką

STYPENDIA

STYPENDIA Termin składania wniosków: 13 września – 22 października plakat

Wyjedź na MOST

Zapoznaj się z programem MOST i studiuj na jednej z 19 uczelni w całej Polsce. 

 TRZECI nabór na studia stacjonarne I stopnia

Rozpoczął się  TRZECI nabór na studia stacjonarne I stopnia oraz PRZEDŁUŻONY nabór na studia niestacjonarne i stacjonarne II stopnia.  Koniec rejestracji upływa w dniu 15 WRZEŚNIA (o godzinie 24.00). Egzamin z pływania odbędzie się na pływalni FLOATING ARENA SZCZECIN ul. Wąska 16, w dniu 17 WRZEŚNIA o godzinie 10.15 (Należy ze sobą zabrać dokument tożsamości ze zdjęciem, zmienne obuwie-klapki,

Marilyn vos Savant napisała kiedyś: „Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować”. Cieszymy się, że nasi studenci potrafią robić jedno i drugie, czerpiąc jak najwięcej od wykładowców Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia, którzy w toku studiów stają się ich mentorami. Takie wyrazy wdzięczności jakie otrzymała dr hab. Joanna Kruk, prof. US świadczą

REKRUTACJA – Egzamin z pływania

Obecnie trwa drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia oraz pierwszy nabór na studia niestacjonarne i stacjonarne II stopnia. Koniec rejestracji upływa w dniu 13 sierpnia (o godzinie 24.00). Egzamin z pływania odbędzie się na pływalni FLOATING ARENA SZCZECIN ul. Wąska 16, w dniu 16 sierpnia o godzinie 09:30. (Należy ze sobą zabrać dokument tożsamości